N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг

5кг
€53,00
Цена при разпродажба  €53,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг

€53,00
Цена при разпродажба  €53,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,60/кг
С включени данъци.
Размер5кг

Farmina N&D Ocean Grain Free Adult с херинга, тиква и портокал е висококачествена беззърнена храна за пораснали котки, създадена с прясна херинга и внимателно подбрани натурални съставки. Формулата осигурява пълноценно хранене, отличен вкус и всички необходими хранителни вещества за ежедневното здраве на вашата котка.

Farmina N&D Ocean Grain Free Adult с херинга, тиква и портокал, накратко:

  • Пълноценна суха храна за пораснали котки

  • 96% от протеините са с животински произход

  • С прясна херинга – висококачествен и лесносмилаем източник на протеин

  • Обогатена с тиква и портокал – естествени източници на фибри, витамини и антиоксиданти

  • Без зърнени култури – подходяща за котки с чувствително храносмилане

  • Нисък гликемичен индекс за по-добър контрол на теглото

  • Без ГМО и без изкуствени консерванти

Балансирана рецепта с висококачествени съставки, която подпомага доброто здраве, храносмилането и ежедневната жизненост на вашата котка.

Съставки:

Прясна диво уловена херинга (32%), сушена херинга (30%), грахово нишесте, рибено масло (от херинга), сушена тиква (5%), сушено яйце, сушени моркови, сушена люцерна, инулин, фрукто-олигозахариди, екстракт от дрожди (източник на манан-олигозахариди), сушен сладък портокал (0.5%), сушен нар, сушен спанак, псилиум (0,3%), сушена боровинка, сушена ябълка, натриев хлорид, сушена бирена мая, корен от куркума (0,2%), глюкозамин, хондроитин сулфат.

Аналитичен състав:
суров протеин 44.0 %
мазнини 20.0 %
сурови влакнини 1.8 %
сурова пепел 8.7 %

 

Препоръка за хранене:

Farmina N&D Ocean Grain Free Adult с херинга, тиква и портокал е пълноценна храна за пораснали котки.

Тегло на котката Дневна дажба в г/ден
2 кг 22 - 36 g
2,5 кг 25 - 42 g
3 кг 28 - 48 g
3,5 кг 32 - 52 g
4 кг 35 - 58 g
4,5 кг 38 - 62 g
5 кг 40 - 66 g
5,5 кг 42 - 70 g
6 кг 45 - 75 g
6,5 кг 48 - 80 g
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered w...5.0 kg
€41,00
€8,20/kg