N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг

N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг

5кг
€53,00
Цена при разпродажба  €53,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг

N&D Pumpkin Adult Cat with Duck - Пълноценна храна за котки с патешко 5 кг

€53,00
Цена при разпродажба  €53,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,60/кг
С включени данъци.
Размер5кг

Пълноценна суха храна без зърнени култури за котки в зряла възраст. Рецепта с патешко, тиква и пъпеш. 

Natural & Delicious Pumpkin е пълноценна гама храни, без зърнени култури, с 96% протеини от животински произход и с тиква. 

  • С тиква – естествен източник на антиоксиданти и фибри, подпомага имунитета и храносмилането

  • С патешко месо – богат източник на висококачествен протеин и Омега-3 мастни киселини

  • С пъпеш – доставя витамини, минерали и антиоксиданти

  • С пребиотици, инулин и псилиум за добро храносмилане и здрава чревна флора

  • С глюкозамин и хондроитин за здрави стави

  • Омега мастни киселини за здрава кожа и блестяща козина

  • С натурални антиоксиданти за силна имунна система

  • Без зърнени култури – нисък гликемичен индекс и по-добър контрол на теглото

  • Без ГМО и без глутен

  • Без изкуствени консерванти – запазена свежест с естествени антиоксиданти

Състав:

прясна обезкостена патица (30%), дехидратирана патица (28%), скорбяла от грах, пилешка мазнина, сушена тиква (5%), сушени цели яйца, прясна херинга, дехидратирана херинга, хидролизирана риба, рибено масло (от херинга), сушени моркови, сушена люцерна, инулин, фрукто-олигозахариди, екстракт от дрожди (източник на мано-олигозахариди), сушен пъпеш (0,5%), сушен нар, сушена ябълка, сушен спанак, псилиум (0.3%), сушен касис, сушен сладък портокал, сушени боровинки ,натриев хлорид, сушена бирена мая, куркума (0.2%), глюкозамин, хондроитин сулфат, екстракт от невен (източник на лутеин).

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 44.00%

  • Сурова мазнина: 20.00%

  • Сурови влакна: 1.80%

  • Влага: 8.00%

Препоръка за хранене:

Farmina N&D Adult Pumpkin, Quail & Pomegranate е пълноценна храна за възрастни котки.

Тегло на котката Дневна дажба в г/ден
2 кг 22 - 36 g
2,5 кг 25 - 42 g
3 кг 28 - 48 g
3,5 кг 32 - 52 g
4 кг 35 - 58 g
4,5 кг 38 - 62 g
5 кг 40 - 68 g
5,5 кг 42 - 70 g
6 кг 45 - 76 g
6,5 кг 48 - 80 g

Винаги трябва да има на разположение прясна питейна вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

N&D Ocean Adult Cat with Herring - Пълноценна храна за котки с херинга 5 кг
N&D
N&D Ocean Adult Cat with Herring5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail - Пълноценна храна за котки с пъдпъдък и нар 5 кг
N&D
N&D Pumpkin Adult Cat with Quail5.0 kg
€53,00
€10,60/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection with Chicken5.0 kg
€41,00
€8,20/kg
N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 5 кг
N&D
N&D Adult Cat Tropical Selection Neutered w...5.0 kg
€41,00
€8,20/kg