Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг

10кг
€82,50
Цена при разпродажба  €82,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг

€82,50
Цена при разпродажба  €82,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,25/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Храната PRO PLAN® Sterilised Adult с патешко месо и черен дроб осигурява всички хранителни вещества, от които твоята котка се нуждае за ежедневна жизненост и дългосрочно здраве. Съдържа OPTISAVOUR, уникална формула с двоен вкус и високо ниво на протеин за повишена вкусова привлекателност, за да задоволи и най-капризните котки. Храната съчетава всички основни хранителни вещества, включително витамини А, С и Е, Омега 3 и 6 мастни киселини, в една високопротеинова, с ниско съдържание на мазнини диета за котки. Поддържа балансирани нивата на рН в урината.

Формулата е добре балансирана, за да помогне на кастрираните котки да останат в добро здравословно състояние. Нивата на протеин, мазнини и въглехидрати са специално адаптирани, за да поддържат идеалното телесно тегло при кастрираните котки. Хрупкавата текстура на гранулата е доказано, че предпазва зъбите от натрупване на плака и зъбен камък.

PRO PLAN® Sterilised Adult с патица и черен дроб:

  • ограничава риска от заболявания на долните пикочни пътища при котки;
  • поддържа идеалното телесно тегло: тя е с високо съдържание на протеини (42%), с добавени фибри и с ниско съдържание на въглехидрати. Указанията за хранене са адаптирани към по-ниските енергийни нужди на кастрираните котки;
  • съдържа OPTISAVOUR, уникална формула с двоен вкус и високо ниво на протеин за повишена вкусова привлекателност, за да задоволи и най-капризните котки;
  • допринася за предпазване на зъбите от плака и отлагане на зъбен камък: хрупкавите гранули намаляват плаката и отлагането на зъбен камък чрез механично действие.
Състав:

Висококачествено патешко месо (15%, включително гърба и гърдите), ориз, царевично протеиново брашно, изсушен птичи протеин, пшеничен глутен, протеин от грах, пшенична сърцевина, свински черен дроб (4%), царевица, сушени растителни влакна, минерали, животински мазнини, яйчен прах, рибено масло, хидролизат, мая.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 42%
  • Съдържание на мазнини: 13%
  • Сурова пепел: 7,5%
  • Хранителни влакнини: 5,0%
  • Аргинин: 2,3%
  • Омега-3 мастни киселини: 0,5%

Инструкции за хранене:

Тегло на котката (кг)

Суха храна (гр)

Суха храна (гр) и пауч

2 25 5 + 1 пауч
3 40 20 + 1 пауч
4 55 30 + 1 пауч
5 65 45 + 1 пауч
6 80 60 + 1 пауч
над 6 кг +15 гр/кг +15 гр/кг + 1 пауч

 

Винаги оставяйте прясна вода за пиене!

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€79,50
€7,95/kg
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Turkey - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Tu...10.0 kg
€85,00
€8,50/kg