Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг

10кг
€79,50
Цена при разпродажба  €79,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Rabbit - Пълноценна храна за кастрирани котки със заешко 10 кг

€79,50
Цена при разпродажба  €79,50 Обичайна цена 
Единична цена €7,95/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Храната PRO PLAN® Sterilised Adult със заешко месо осигурява всички хранителни вещества, от които твоята котка се нуждае за ежедневна жизненост и дългосрочно здраве. Съдържа OPTIRENAL®, защитна хранителна смес, която спомага за поддържането на бъбреците здрави. OPTIRENAL® е специална комбинация от съставки ,включващи антиоксиданти, аргинин и омега-3 мастни киселини.

Формулата е добре балансирана, за да помогне на кастрираните котки да останат в добро здравословно състояние. Нивата на протеин, мазнини и въглехидрати са специално адаптирани, за да поддържат идеалното телесно тегло при кастрирани котки. Хрупкавата текстура на гранулата е доказано, че предпазва зъбите от натрупване на плака и зъбен камък.

PRO PLAN® Sterilised Adult със заешко месо:

  • допринася да се ограничи риска от заболявания на горните пикочни пътища при котки;
  • допринася за поддържането на идеално телесно тегло: тя е с високо съдържание на протеини (41%), с добавени фибри и с ниско съдържание на въглехидрати. Указанията за хранене са адаптирани към по-ниските енергийни нужди на кастрираните котки;
  • допринася за предпазване на зъбите от плака и отлагане на зъбен камък: хрупкавите гранули намаляват плаката и отлагането на зъбен камък чрез механично действие.
Състав:

Висококачествено пилешко месо (19%, включително гърба и гърдите), изсушен птичи протеин, ориз, царевично протеиново брашно, пшеничен глутен, пшеница, пшенична сърцевина, висококачествено заешко месо (4%, включително гърдите), сушени растителни влакна, царевица, яйчен прах, минерали, рибено масло, животински мазнини, хидролизат, мая.

Аналитичен състав:
  • Протеини: 41%
  • Съдържание на мазнини: 12%
  • Сурова пепел: 7,5%
  • Хранителни влакнини: 4,0%

Инструкции за хранене:

Тегло на котката (кг)

Суха храна (гр)

Суха храна (гр) и пауч

2 25 5 + 1 пауч
3 40 20 + 1 пауч
4 55 30 + 1 пауч
5 65 45 + 1 пауч
6 80 60 + 1 пауч
над 6 кг +15 гр/кг +15 гр/кг + 1 пауч

 

Винаги оставяйте прясна вода за пиене!

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with Duck&Liver - Пълноценна храна за кастрирани котки с патешко и дроб 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Sterilised Adult Cat with ...10.0 kg
€82,50
€8,25/kg
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Original Kitten with Chicken10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината със сьомга 10кг
Purina
Purina PRO PLAN® Derma Care Adult Cat with ...10.0 kg
€81,50
€8,15/kg
Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Turkey - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко 10 кг
Purina
Purina PRO PLAN® Delicate Adult Cat with Tu...10.0 kg
€85,00
€8,50/kg