Reflex Plus Skin Care with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата със сьомга 15 кг

Reflex Plus Skin Care with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата със сьомга 15 кг

15кг
€58,80
Цена при разпродажба  €58,80 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Skin Care with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата със сьомга 15 кг

Reflex Plus Skin Care with Salmon - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата със сьомга 15 кг

€58,80
Цена при разпродажба  €58,80 Обичайна цена 
Единична цена €3,92/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Пълноценна супер премиум храна за израснали котки от всички породи със сьомга. 94% от общото съдържание на протеин се получава от премиум животински съставки.

Основният протеин е сьомга — богат източник на висококачествени животински протеини и здравословни мазнини, която прави храната нежна към храносмилателната система. Протеините поддържат здрава мускулатура, а подходящото количество Омега 3 и 6 заздравява кожата и прави козината искряща.

Храната е обогатена с пребиотици и пробиотици, които поддържат здравето на стомашно-чревния тракт и нормалното функциониране на червата.

Състав:

Дехидратиран протеин от сьомга, дехидратирани пилешки протеини, царевица, пилешки мазнини, ориз, рибни протеини (хидролизирани), масло от сьомга, масло от аншоа, крил, витамини и минерали, преработена лигноцелулоза, фибри от захарна тръстика, псилиум, микроводорасли, бирена мая, ксило-олигозахариди, сол, юка шидигера, DL-метионин, аргинин, фенилаланин, тирозин, червена боровинка, екстракт от невен, алое вера, консерванти - антиоксиданти (E320 & E321).

Аналитичен състав:

  • Протеини: 34 %
  • Мазнини: 22 %
  • Пепел: 8 %
  • Фибри: 3 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на котката
Слаба Нормална Наднормена
2 кг 31-34 29-32
3 кг 42-47 39-43
4 кг 52-58 49-54
5 кг 62-68 57-63 53-59
6 кг 71-78 65-72 60-67
7 кг 79-88 74-82 68-75
8 кг 82-90 75-83
9 кг 89-99 82-91

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg