Reflex Plus Sterilised with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15 кг

Reflex Plus Sterilised with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15 кг

15кг
€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Reflex Plus Sterilised with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15 кг

Reflex Plus Sterilised with Chicken - Пълноценна храна за кастрирани котки с пилешко 15 кг

€54,60
Цена при разпродажба  €54,60 Обичайна цена 
Единична цена €3,64/кг
С включени данъци.
Размер15кг

Пълноценна супер премиум храна за израснали кастрирани котки от всички породи с пилешко.

  • Регулира оптималното тегло на котките благодарение на оптималния микс от Л-карнитин и фибри.
  • Защитава здравето на уринарния тракт, поддържайки оптималните нива на pH.
  • Правилното съотношение от хранителни вещества се грижи за поддържане на оптимално тегло.
  • Високото съдържание на фибри, спомага за правилното функциониране на чревната флора.
  • Ксилоолигозахаридите се грижат за правилната работа на стомашно-чревния тракт, намаляват диарията и стимулират имунната система в борбата с болестите.
Състав:

Дехидратиран пилешки протеин, дехидратирани животински протеини, царевица, пилешки мазнини, ориз, фибри от захарна тръстика, пулп от цвекло, хидролизиран рибен протеин, витамини и минерали, масло от сьомга, ксило-олигозахариди, бирена мая, псилиум, сол, юка шидигера, Л-карнитин, антиоксиданти. 

  • Дехидратиран пилешки и животински протеини: висококачествени протеини за здрава мускулатура.
  • Царевица и ориз: въглехидрати за енергия и лесноусвоими хранителни вещества.
  • Пилешки мазнини: енергия и мастни киселини за здрава кожа и козина.
  • Фибри от захарна тръстика и пулп от цвекло: подпомагат храносмилането и здравето на червата.
  • Витамини и минерали: за здрави кости, имунна система и общо благополучие.
  • Масло от сьомга: омега-3 мастни киселини за кожата и сърцето.
  • Ксило-олигозахариди и бирена мая: пребиотици за здрави черва и храносмилане.
  • Псилиум: фибри за по-добро храносмилане.
  • Юка шидигера: намалява миризмата на изпражненията.
  • Л-карнитин: подпомага метаболизма на мазнините и оптималното тегло.
  • Антиоксиданти: защитават клетките и подпомагат здравето на котката.
Аналитичен състав:
  • Протеини: 34 %
  • Мазнини: 12 %
  • Пепел: 7 %
  • Фибри: 4 %
Инструкции за хранене
Тегло на котката (кг) Препоръчителна дневна доза (гр/ден)
Състояние на котката
Слаба Нормална Наднормена
2 кг 33-36 30-33 
3 кг 44-49 41-45
4 кг 55-60 51-56
5 кг 65-71 60-66 55-61
6 кг 74-82 69-76 64-70
7 кг 83-92 77-85 71-79
8 кг 85-94 79-87
9 кг 93-103 86-95
10 кг 101-112 93-103

Това са препоръчителни количества. Порциите могат да варират в съответствие с възрастта, активността и темперамента на вашета котка. Винаги осигурявайте достъп до прясна и чиста вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Reflex Plus Choosy with Salmon - Пълноценна храна за котки с капризен стомах 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Choosy with Salmon1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Adult Cat with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Kitten with Chicken - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко месо 1.5 кг
Reflex
Reflex Plus Kitten with Chicken1.5 kg
€7,40
€4,93/kg
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb - Пълноценна храна за подрастващи котки и майки кърмачки с агнешко месо и ориз 15 кг
Reflex
Reflex Plus Mother & Baby Cat Food with Lamb15.0 kg
€63,00
€4,20/kg