RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг

RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг

€5,20
Цена при разпродажба  €5,20 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг

RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг

€5,20
Цена при разпродажба  €5,20 Обичайна цена 
Единична цена €5,20/кг
С включени данъци.

Първокласна пълноценна и балансирана храна за папагали. Богато разнообразие от компоненти, специално подбрани, за да осигурят всички необходими хранителни вещества за дълъг и здравословен живот. Рецептата е научно обоснована и отговаря на всички хранителни нужди на папагалите. Тази храна за птици е специално формулирана, за да отговори на хранителните нужди на вашия пернат приятел. Съдържащите се в нея протеини (15.3%), мазнини (16%), пепел (2%), фибри (6.7%), калций (0.8%) и фосфор (0.5%) осигуряват балансирано хранене, което подпомага здравето и доброто състояние на птиците.

Високото съдържание на протеини помага за развитието и поддържането на мускулатурата на птиците, докато мазнините осигуряват енергия за техните активности. Пепелта и фибрите подпомагат храносмилането и поддържат здравата функция на храносмилателната система на птиците.

Също така, включването на калций и фосфор е от съществено значение за здравето на костите и перите на птиците. Наличието на йод (6 mg/kg) е важно за подкрепата на здравия метаболизъм и функциониране на щитовидната жлеза.

Предимства:

  • Храната дава допълнителна сила и енергия на птиците. Водораслите в нея засилват имунната система.
  • Добавените калций, Омега 3 и 6, заздравяват костите,клюна и перата.
  • Благодарение на прибавените люта чушка и тиквено семе, организма на птиците се пречиства ежедневно. 
  • Основен източник на енергия е специално добавеното черно просо.
  • Основния източник на протеин и мазнини са семената от Нигер.

Състав:

Семена от шафранка, бяло сорго, елда, слънчогледово семе, овес, нелющен ориз, царевични люспи, грахови люспи (5%), царевица, рожков (4,5%), пшеница, здравослони семена, червено просо, пукана пшеница, пукан ечемик, пукана царевица, тиквено семе, сушени плодове от офика (1%), шипка (1%), сушен банан (1%), червени чушки (0,5%), фъстъци (0,5%), кедрови ядки (1%), калциев глюконат (0,3%), водорасли (0,3%).

Аналитичен състав:

  • Протеини: 15.3 %
  • Мазнини: 16 %
  • Пепел: 2 %
  • Фибри: 6.7 %
  • Калций: 0.8 %
  • Фосфор: 0.5 %
  • Йод: 6 mg/kg

Инструкции за хранене на големи папагали

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg
RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for parakeets0.5 kg
€2,40
€4,80/kg
RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for budgies0.5 kg
€2,10
€4,20/kg
RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр
Rio
RIO Daily feed for canaries0.5 kg
€2,40
€4,80/kg