Royal Canin Chihuahua Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

Royal Canin Chihuahua Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

€15,00
Цена при разпродажба  €15,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Chihuahua Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

Royal Canin Chihuahua Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

€15,00
Цена при разпродажба  €15,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,00/кг
С включени данъци.

Royal Canin Chihuahua Adult е специално разработена суха храна за пораснали Чихуахуа над 8 месеца,съобразена със всички характерни особености на породата.

  • Специална рецептура: особено вкусна храна за придирливи Чихуахуа
  • Висока приемственост: внимателно подбрани хранителни вещества и ексклузивна рецептура
  • Крокети по мярка: специална големина,форма и структура за малката челюст на Чихуахуа
  • Предпазване от зъбен камък: натриеви фосфати противодействат на калция в слюнката
  • Редуциране на миризмата на изпражненията: високосмилаеми протеини,FOS и EPA/DHA комплекс
Състав:

Ориз,царевица,сушен протеин от птиче месо,изолат от растителни протеини,животински мазнини,хидролизирани животински протеини,сушени парченца цвекло,лигноцелулоза,рибено масло,минерали,соево масло,фрукто-олигозахариди,масло от пореч,хидролизат от ракообразни (източник на глюкозамин),хидролизат от хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 28.0 %
Мазнини 16.0 %
Сурови влакнини 2.0 %
Сурова пепел 5.2 %
Препоръка за хранене (g/ден):
Тегло намалена активност нормална активност висока активност
1 кг 24 г 28 г 32 г
2 кг 41 г 47 г 54 г
3 кг 55 г 64 г 73 г
3,5 кг 62 г 72 г 81 г

Посочените количества са ориентировъчни. Винаги осигурете достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg