Royal Canin Chihuahua Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

Royal Canin Chihuahua Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

€16,00
Цена при разпродажба  €16,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Chihuahua Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

Royal Canin Chihuahua Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Чихуахуа 1.5 кг

€16,00
Цена при разпродажба  €16,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,67/кг
С включени данъци.

Royal Canin Chihuahua Puppy е суха храна за подрастващи кученца Чихуахуа до 8 месеца,съобразена със всички характерни особености на тази порода.

  • Подсилва имунната система: антиоксидантивен комплекс с витамини C и E,лутеин и таурин
  • Висока приемственост: внимателно подбрани хранителни вещества и ексклузивната рецептура
  • Крокети по мярка: специална големина,форма и структура за малката челюст на Чихуахуа
  • Предпазване от зъбен камък: натриев фосфат противодейства на калция в слюнката
  • Редуциране на миризмата на изпражненията: високосмилаеми протеини и EPA/DHA комплекс
Състав:

Сушен протеин от птиче месо,ориз,животинска мазнина,царевица,изолат от растителни протеини,сушени парченца цвекло,хидролизирани животински протеини,соево масло,рибено масло,лигноцелулоза,минерали,фрукто-олигозахариди,хидролизат от мая,екстракт от мая.

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 20.0 %
Сурови влакнини 2.0 %
Сурова пепел 7.2 %
Препоръки при хранене (g/ден):
Месечна възраст 1 кг 2 кг 3,5 кг
2 29 г 49 г 71 г
3 32 г 55 г 80 г
4 33 г 56 г 84 г
5 33 г 56 г 84 г
6 29 г 48 г 77 г
7 24 г 40 г 69 г
8 24 г 40 г 61 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg