Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг

Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг

10кг
€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг

Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг

€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,00/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Royal Canin Digestive Care е специално разработена храна за пораснали котки с чувствителен стомах и храносмилателна система. Формулата съдържа лесносмилаеми L.I.P. протеини, пребиотици и специално подбрани хранителни влакнини, които подпомагат доброто храносмилане, баланса на чревната флора и подобряват качеството на изпражненията.

  • Подпомага храносмилането: съдържа висококачествени L.I.P. протеини с висока усвояемост.

  • За здрава чревна флора: пребиотиците и влакнините, включително псилиум, подпомагат нормалната функция на червата.

  • Доказани резултати: при 95% от котките е отчетено подобрение в консистенцията на изпражненията само след 10 дни хранене*.

  • Специални крокети: пръстеновидната форма насърчава по-бавното хранене и по-доброто сдъвкване, което подпомага храносмилането.

  • Подкрепя здравето на пикочните пътища: балансираният минерален състав допринася за нормалната функция на отделителната система.

*Според вътрешно проучване на Royal Canin.

Състав:

пшеничен глутен*, птичи протеини (сушени), пшенично брашно, ориз, животински мазнини, царевичен глутен, риба (сушена), хидролизирани животински протеини, царевично брашно, растителни влакнини, минерали, пулп от цикория, соево масло, рибено масло, псилиум (семена и люспи; 0,50%), фруктоолигозахариди (0,47%), хидролизирана мая (източник на манан-олигозахариди).

Аналитичен състав:
суров протеин 38.0 %
мазнини 15.0 %
сурови влакнини 3.3 %
сурова пепел 8.2 %

 

Препоръки за хранене:

Royal Canin Digestive Care е самостоятелна храна за котки.
 

Тегло на котката с идеално тегло с наднормено тегло
3 кг 43 г 35 г
4 кг 53 г 43 г
5 кг 62 г 50 г
6 кг 71 г 57 г

 

Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hairball Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg