Royal Canin Golden Retriever Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Голдън Ретрийвър 12 кг

Royal Canin Golden Retriever Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Голдън Ретрийвър 12 кг

€69,00
Цена при разпродажба  €69,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Golden Retriever Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Голдън Ретрийвър 12 кг

Royal Canin Golden Retriever Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Голдън Ретрийвър 12 кг

€69,00
Цена при разпродажба  €69,00 Обичайна цена 
Единична цена €5,75/кг
С включени данъци.

Royal Canin Golden Retriever Adult е специално адаптирана суха храна за Голдън ретрийвъри над 15 месеца,съдържаща висококачествени протеини и балансиран хранителен профил,съобразен със специфичните нужди на породата.

  • Богата на Омега 3 (EPA и DHA): за здрава кожа и лъскава козина
  • Таурин: подпомага доброто зрение и функцията на сърцето
  • Висококачествени протеини: лесносмилаеми,с висока биологична стойност
  • Глюкозамин и хондроитин: за здраве на ставите
Състав:

Сушен птичи протеин,царевица,ориз,пшеница,хидролизирани животински протеини,животинска мазнина,пшеничен глутен,растителни влакнини,кълцано цвекло,рибено масло,минерали,соево масло,сушен доматен пулп,фрукто-олигозахариди,псилиум,глюкозамин,масло от пореч (0,1%),хидролизиран хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 25.0 %
Мазнини 13.0 %
Сурови влакнини 3.7 %
Сурова пепел 6.3 %
Таурин 1.7 %
Препоръка за хранене (g/ден):
Тегло намалена активност нормална активност повишена активност
26 кг 302 г 350 г 398 г
28 кг 320 г 370 г 420 г
30 кг 336 г 389 г 443 г
32 кг 353 г 409 г 465 г
34 кг 370 г 428 г 486 г
36 кг 386 г 447 г 508 г
38 кг 402 г 465 г 529 г
40 кг 418 г 483 г 549 г

Посочените количества са ориентировъчни. Винаги осигурете достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg