Royal Canin Indoor - Пълноценна храна за котки живеещи на закрито 10 кг

Royal Canin Indoor - Пълноценна храна за котки живеещи на закрито 10 кг

10кг
€83,50
Цена при разпродажба  €83,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Indoor - Пълноценна храна за котки живеещи на закрито 10 кг

Royal Canin Indoor - Пълноценна храна за котки живеещи на закрито 10 кг

€83,50
Цена при разпродажба  €83,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,35/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Royal Canin Indoor е специално разработена храна за пораснали котки, които живеят предимно на закрито и водят по-малко активен начин на живот. Формулата е съобразена с по-ниските им енергийни нужди и подпомага поддържането на оптимално тегло. Благодарение на внимателно подбраните лесносмилаеми съставки, храната спомага за добро храносмилане и намаляване на неприятната миризма на изпражненията. Съдържащата се комбинация от различни видове влакнини подпомага естественото отделяне на погълнатите косми и намалява образуването на космени топки в стомаха и червата. Така Royal Canin Indoor осигурява балансирано хранене и подкрепя цялостното здраве на домашните котки.

  • намалява миризмата на отделените фекалии: естествените съставки в храната намаляват количеството на несмилаемите хранителни остатъци и стимулират чревната флора; така по естествен път се намалява неприятната миризма на фекалиите
  • намалява образуването на космени топки: уникалната комбинация от естествени влакнини подпомага функцията на червата, като по този се образуват по-малко космени топки и се улеснява тяхното отделяне по естествен път
  • забавяне стареенето на клетките: комплексът от антиоксиданти (витамин E и витамин C, лутеин и таурин) и мано-олигозахариди подсилват естествените защитни сили на организма
  • съобразено съдържание на минерални вещества: за поддържане на добра функция на пикочните пътища, pH-стойностите са между 6,0 - 6,5
  • оптимално съдържание на калории: съобразено е с неактивния начин на живот на котката, която живее на закрито
  • перфектна зъбна хигиена:Благодарение на натриевите полифосфати,които се свързват с наличния в устната кухина калция,се забавя образуването на зъбен камък
Състав:

царевица, дехидратирано птиче месо, ориз, изолат от растителен протеин*, пшеница, животински мазнини, хидролизирани животински протеини, лигноцелулоза, минерални вещества, цвеклова каша, соево масло, фрукто-олигозахариди, мая, рибено масло.

Аналитичен състав:
суров протеин 27.0 %
мазнини 13.0 %
сурови влакнини 4.0 %
сурова пепел 7.0 %
калций 1.01 %

 

Препоръчителни дневни дози за хранене в грам/на ден от производителя:

Royal Canin Indoor е пълноценна храна за котки.

 

тегло на котката количество храна в грам/ден
3 кг 45
4 кг 60
5 кг 70
6 кг 85


Осигурете на разположение достатъчно количество вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg