Royal Canin Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки 10 кг

Royal Canin Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки 10 кг

10кг
€92,00
Цена при разпродажба  €92,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки 10 кг

Royal Canin Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки 10 кг

€92,00
Цена при разпродажба  €92,00 Обичайна цена 
Единична цена €9,20/кг
С включени данъци.
Размер 10кг

Royal Canin Kitten е специално разработена храна за котенца на възраст от 4 до 12 месеца – период, в който растежът продължава активно и организмът има нужда от балансирано хранене. Формулата осигурява оптимално количество протеини, витамини и минерали, които подпомагат правилното развитие на костите, мускулите и жизненоважните органи. Обогатена е с витамини C и E за подкрепа на имунната система, както и с Омега-3 мастни киселини (DHA), които допринасят за нормалното развитие на мозъка и зрението. Благодарение на комбинацията от пребиотици и лесносмилаеми протеини, храната подпомага баланса на чревната флора и доброто храносмилане, осигурявайки здравословен старт в живота на вашето котенце.


Royal Canin Kitten, накратко:
 

  • Специална суха храна за котенца на възраст до 12 месеца
  • Подпомага растежа: съдържа оптимално количество протеини, минерали и витамини
  • Развитие на имунната система: посредством съдържащите се в нея хранителни вещества, включително витамини C и E
  • Стимулира нормалното развитие на мозъка: съдържа незаменими мастни киселини омега-3
  • Спомага за поддържането на равновесието в чревната флора:посредством пребиотици и лесносмилаеми протеини
  • За здравето на зъбите: оптимално съобразени с челюстта на малките котенца крокети; механичен изчеткващ ефект
Състав:


протеин от птиче месо (сушен), ориз, пшеничен глутен*, животинска мазнина, мляна царевица, животински протеини (хидролизирани), мляна пшеница, царевичен глутен, екстракти от мая, сушено кълцано цвекло, лигноцелулоза, минерали, соево олио, рибено масло, псилиум (семена и люспи), фрукто-олигозахариди, хидролизирана мая (източник на манан-олигозахариди и бета глюкани) 0,29%, масло от Schizochytrium sp. (източник на DHA), турта на прах 

Аналитичен състав:
суров протеин 36.0 %
мазнини 18.0 %
сурови влакнини 2.3 %
сурова пепел 7.8 %

 

Препоръки за хранене:


Royal Canin Kitten е самостоятелна храна за котенца на възраст от 4 до 12 месеца.

Възраст в месеци Тегло на котето Суха храна Смесено хранене с 1 пауч „Kitten в сос“ +
1 - 2 месеца 0,4 кг - 1 кг 29 - 48 г -
3 - 4 месеца 1,3 кг - 2 кг 61 - 66 г -
5 - 6 месеца 2,3 кг - 2,9 кг 69 - 67 г 48 - 46 г + 1 пауч
7 – 12 месеца 3,1 кг - 4 кг 64 -51 г 43 -29 г + 1 пауч

Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg