Royal Canin Mini Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи 8 кг

€48,00
Цена при разпродажба  €48,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от дребни породи 8 кг

€48,00
Цена при разпродажба  €48,00 Обичайна цена 
Единична цена €6,00/кг
С включени данъци.

Royal Canin Mini Adult е специално разработена суха храна за пораснали кучета от дребни породи с балансирано хранене и лесносмилаеми съставки.

Royal Canin Mini Adult,накратко:
  • Балансирана суха храна за пораснали кучета от дребни породи (до 10 кг) над 10 месеца
  • Контрол на теглото: спомага за поддържане на идеално тегло
  • Отлична смилаемост: за оптимално усвояване на хранителните вещества
  • Естествени защитни сили: антиоксиданти за подпомагане на имунната система
  • Източник на Витамин D: за нормалното състояние на костите
  • Крокети с адаптирана големина: идеални за малките челюсти
Състав:

Пшенично брашно,сушен протеин от птиче месо,царевично брашно,царевица,животинска мазнина,хидролизирани животински протеини,сушени говежди и свински протеини,ечемик,царевичен глутен,пшеница,минерали,сушено кълцано цвекло,соево олио,екстракти от мая,фрукто-олигозахариди,рибено масло,масло от Schizochytrium sp.

Аналитичен състав:
Суров протеин 27.0 %
Мазнини 16.0 %
Сурови влакнини 1.7 %
Сурова пепел 6.8 %
Препоръки за хранене:
Тегло на кучето 1 час активност на ден 1–3 часа активност на ден
1 кг 35 г 40 г
5 кг 105 г 115 г
10 кг 165 г 185 г

Винаги осигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg