Royal Canin Mini Ageing 12+ - Суха храна за стари кучета над 12 години

Royal Canin Mini Ageing 12+ - Суха храна за стари кучета над 12 години

€12,50
Цена при разпродажба  €12,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Ageing 12+ - Суха храна за стари кучета над 12 години

Royal Canin Mini Ageing 12+ - Суха храна за стари кучета над 12 години

€12,50
Цена при разпродажба  €12,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,33/кг
С включени данъци.

Малките кучета живеят по-дълго и за възрастни се считат едва след като прехвърлят 10-12 години.Именно за тях Royal Canin Mini Ageing 12+ е идеалната суха храна.Тя съдържа специална комбинация от хранителни вещества,които оптимално подкрепят активния малък четирикрак приятел в процеса на остаряване.Специалният антиоксидантен комплекс спомага за предпазване на клетките от оксидативния стрес.

  • Холистична суха храна за кучета от дребни породи (1-10 кг) на възраст над 12 години
  • Много добре приемана от кучетата - благодарение на лесните за дъвчене крокети с две различни текстури
  • Енергичност - специална комбинация от хранителни вещества подпомага жизнеността и активността на кучето
  • С антиоксидантен комплекс - спомага за предпазване на клетките от оксидативния стрес
  • Поддържане на мускулната маса - висококачествените протеини спомагат за запазването на мускулната маса
  • Мастни киселини Омега 3 - могат да спомогнат за поддържането на нормалното състояние на кожата и блясъка на козината

Състав: царевица,протеин от птиче месо (сушен),ориз,пшеничено брашно,животински мазнини,пшеничен глутен,царевичен глутен,хидролизирани животински протеини,пшеница,ечемик,сушено кълцано цвекло,минерали,рибено масло,соево олио,екстракти от мая,фрукто-олигозахариди,масло от Schizochytrium sp. (източник на EPA и DHA),дрожди (източник на манан-олигозахариди),брашно от тагетес

Аналитичен състав:

  • Суров протеин: 26,0%
  • Мазнини: 14,0%
  • Сурови влакнини: 1,5%
  • Сурова пепел: 5,5%
  • Метаболитна енергия: 3854,0 kcal/kg

Препоръки за хранене:

Royal Canin Mini Ageing 12+ е самостоятелна храна за кучета.

Количество на ден

Тегло на кучето ниска активност нормална активност висока активност 
2 кг 41 г 48 г 55 г
4 кг 70 г 81 г 92 г
6 кг 94 г 109 г 124 г
8 кг 117 г 136 г 154 г
10 кг 139 г 161 г 182 г


Моля,осигурявайте достатъчно прясна вода на разположение.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg