Royal Canin Mini Dental Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за денталното здраве 3 кг

Royal Canin Mini Dental Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за денталното здраве 3 кг

€23,00
Цена при разпродажба  €23,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Dental Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за денталното здраве 3 кг

Royal Canin Mini Dental Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за денталното здраве 3 кг

€23,00
Цена при разпродажба  €23,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,67/кг
С включени данъци.

За целия свой живот кучетата разполагат само с един комплект постоянни зъби.Затова е много важно тези зъби да се пазят.След като кучето Ви се е хранило,по зъбите му естествено се натрупват бактерии.Ако те не се почистят,бързо се образува плака,а оттам – и зъбен камък,което носи рискове за здравето на вашия четирикрак приятел.Royal Canin Mini Dental Care е храна,предназначена за кучета до 10 кг,склонни към образуване на зъбен камък.Тази вкусна храна е с изключително функционална текстура на крокетите,която почиства зъбите на кучето и по този начин помага да се предотврати натрупването на плака и образуването на зъбен камък.

Royal Canin Mini Dental Care,накратко:
  • Самостоятелна храна за пораснали кучета от дребни породи (1-10 кг,над 10 месечна възраст) с чувствителни зъби
  • Специална рецепта:за добра хигиена на устната кухина,за да се запази доброто зъбно здраве
  • Намалява натрупването на плака:специфичната форма на крокетите помага за почистването на зъбите по време на дъвчене
  • Пълноценни хранителни вещества:подпомагат здравето и енергичността на кучето
  • До 69% по-малко зъбен камък:научно изпитано и доказано при изследванията на Royal Canin
Състав:

Царевица,сушени протеини от птиче месо,ориз,животински мазнини,хидролизирани животински белтъчини,сушени парченца цвекло,минерали,лигноцелулоза,целулоза на прах.

Аналитичен състав:
Суров протеин 23.0 %
Мазнини 16.0 %
Сурови влакнини 2.1 %
Сурова пепел 6.8 %

 

Препоръчителна дневна дажба според производителя:

Royal Canin Mini Dental Care е самостоятелна храна за кучета.

Тегло на кучето намалена активност нормална активност висока активност 
1 кг 25 29 33
3 кг 57 66 75
6 кг 95 110 125
10 кг 140 162 184


Винаги осигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg