Royal Canin Mini Exigent - Пълноценна храна за капризни кучета от дребни породи 3 кг

Royal Canin Mini Exigent - Пълноценна храна за капризни кучета от дребни породи 3 кг

€23,00
Цена при разпродажба  €23,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Exigent - Пълноценна храна за капризни кучета от дребни породи 3 кг

Royal Canin Mini Exigent - Пълноценна храна за капризни кучета от дребни породи 3 кг

€23,00
Цена при разпродажба  €23,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,67/кг
С включени данъци.

Royal Canin Mini Exigent е суха храна,разработена специално за най-претенциозните кучета от дребни породи (до 10 кг) над 10 месеца.

Royal Canin Mini Exigent,накратко:
  • Самостоятелна храна за пораснали кучета от дребни породи (до 10 кг) над 10 месеца
  • Специално за придирливи кучета
  • Апетитна рецептура: специално за кучета,които обичат да „изследват“ аромата и текстурата на храната
  • Богата на хранителни вещества: за балансирано хранене
  • Отличен прием от страна на кучетата: 99% от кучетата предпочитат тази храна (научно доказано)
Състав:

Изсушен птичи протеин,животински мазнини,ориз,пшеничен глутен,пшенично брашно,царевично брашно,хидролизиран животински протеин,растителни фибри,цвеклова каша,минерали,рибено масло,фрукто-олигозахариди,масло от пореч,брашно от невен.

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 22.0 %
Сурови влакнини 2.6 %
Сурова пепел 4.8 %
Препоръчително дневно количество:
Крайно тегло нормална активност висока активност
2 кг 38 г 43 г
3 кг 51 г 59 г
4 кг 63 г 73 г
5 кг 75 г 86 г
6 кг 86 г 99 г
7 кг 96 г 111 г
8 кг 106 г 123 г
9 кг 116 г 134 г
10 кг 126 г 145 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg