Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг

€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена  €15,00
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг

€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена  €15,00
Единична цена €8,67/кг
С включени данъци.

Royal Canin Pomeranian Adult е специално създадена суха храна за померани в зряла възраст (над 12 месеца),съобразена със специфичните потребности на породата.

Royal Canin Pomeranian Adult,накратко:
  • Суха храна за померани в зряла възраст (над 12 месеца)
  • Специална форма на крокетите: перфектна за малките муцунки на помераните
  • С Омега 3 и 6 мастни киселини: за здраве на кожата и козината
  • Подкрепа за костите и ставите: EPA,DHA и глюкозамин/хондроитин
  • С добра смилаемост: за нормално храносмилане
  • Зъбна хигиена: дъвченето на крокетите подпомага грижата за зъбите
Състав:

Царевица,дехидратирани птичи протеини,пшенично брашно,ориз,пшеничен глутен,животински мазнини,хидролизирани животински протеини,пулп от цикория,рибено масло,минерали,соево масло,семена и люспи от псилиум (0,50%),фрукто-олигозахариди,масло от пореч (0,10%),хидролизат от ракообразни (източник на глюкозамин),екстракт от африканска турта (източник на лутеин),хидролизат от хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 26.0 %
Мазнини 16.0 %
Сурови влакнини 1.6 %
Сурова пепел 5.4 %
Препоръчително дневно количество (g/ден):
Тегло ниска активност нормална активност висока активност
1 кг 24 г 28 г 32 г
2 кг 41 г 47 г 54 г
3 кг 55 г 64 г 73 г
3,5 кг 62 г 72 г 81 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Poodle Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Pug Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg