Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг

Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг

€12,00
Цена при разпродажба  €12,00 Обичайна цена  €14,00
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг

Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг

€12,00
Цена при разпродажба  €12,00 Обичайна цена  €14,00
Единична цена €8,00/кг
С включени данъци.

Royal Canin Pug Adult е специално създадена суха храна за мопсове над 10 месеца,съобразена със специфичните особености на породата.

  • Оптимално поемане на храната: специална форма на крокетите за кръглата глава и къса муцуна на мопса
  • Здрава кожа и козина: рибено масло,витамин A,масло от пореч и хелатизиран цинк
  • Поддържане на оптимално тегло: лесносмилаеми L.I.P. протеини и L-карнитин
  • Забавяне на стареенето: антиоксидантен комплекс с витамини E и C и полифеноли
Състав:

Ориз,сушен протеин от птиче месо,царевично брашно,животински мазнини,царевица,пшенично брашно,царевичен глутен,хидролизирани животински протеини,сушено кълцано цвекло,минерали,растителни влакнини,рибено масло,соево масло,фрукто-олигозахариди,масло от пореч,глюкозамин,хидролизат от хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 25.0 %
Мазнини 16.0 %
Сурови влакнини 2.0 %
Сурова пепел 5.8 %
Препоръка за хранене (g/ден):
Тегло намалена активност нормална активност висока активност
6 кг 93 г 108 г 123 г
7 кг 105 г 122 г 138 г
8 кг 116 г 134 г 153 г
9 кг 127 г 147 г 167 г
10 кг 137 г 159 г 180 г

Посочените количества са ориентировъчни. Винаги осигурете достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Pomeranian Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Poodle Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg