Royal Canin Sensible - Пълноценна храна за котки с чувствително храносмилане 10 кг

Royal Canin Sensible - Пълноценна храна за котки с чувствително храносмилане 10 кг

€81,50
Цена при разпродажба  €81,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Sensible - Пълноценна храна за котки с чувствително храносмилане 10 кг

Royal Canin Sensible - Пълноценна храна за котки с чувствително храносмилане 10 кг

€81,50
Цена при разпродажба  €81,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,15/кг
С включени данъци.

Някои котки имат чувствителен стомах и често отделят меки екскременти. Тези котки се нуждаят от храна, която благодарение на съдържанието на лесносмилаеми съставки, осигурява оптималното усвояване на хранителните вещества. Такава храна е например Royal Canin Sensible, съдържаща т.нар. комплекс "Optimal Digestion".

  • чрез храна със специфични съставки може значително да се подобри храносмилането
  • добрата чревна флора е също от значение за доброто храносмилане, вследствие на което котката се чувства по-добре и по-комфортно

Храната е подходяща за израснали котки от 1 до 7 години. Сухата храна Royal Canin Sensible е оптимално приспособена към специалните хранителни потребности на котките с чувствителен стомах:

  • гарантира ефективна защита на храносмилателната система: благодарение на добрата смилаемост на L.I.P.-протеините се намалява количеството на неусвоените, ферментиращи субстанции в дебелото черво. L.I.P.-протеини са добре подбрани, лесно смилаеми протеини от висок клас. Освен това високото съдържание на ориз в храната подпомага допълнително храносмилането
  • здравословна чревна флора: микронизирани влакна и фруктоолигозахариди за насърчаване на здравословна чревна флора
Състав:

ориз, птичи протеини(сушени), животински мазнини, царевица, царевичен глутен, изолат от растителни протеини*, сушено свинско месо*, животински протеини (хидролизирани), мая, пулп от сушено цвекло, минерални вещества, соево масло, рибено масло, лигноцелулоза, фрукто-олигозахариди.
*L.I.P.: подбрани протеини с много висока усвояемост.

Аналитичен състав:
суров протеин 33.0 %
мазнини 22.0 %
сурови влакнини 1.6 %
сурова пепел 7.4 %

 

Препоръчителни дневни дози за хранене в грам/на ден от производителя:

Royal Canin Feline Sensible е пълноценна храна за котки.

тегло на котката количество храна в грам/на ден in g
3 кг 40
4 кг 50
5 кг 65
6 кг 75


Да е на разположение достатъчно количество вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg