Royal Canin Urinary Care - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт 10 кг

Royal Canin Urinary Care - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт 10 кг

€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Urinary Care - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт 10 кг

Royal Canin Urinary Care - Пълноценна храна за котки с грижа за уринарния тракт 10 кг

€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,00/кг
С включени данъци.

Royal Canin Urinary Care е специално разработена храна за пораснали котки, която подпомага здравето на пикочните пътища. Благодарение на балансираното съдържание на минерали и регулираното pH на урината, формулата създава неблагоприятна среда за образуване на уринарни кристали и подпомага нормалната функция на отделителната система.

  • Подпомага здравето на пикочните пътища: балансираният минерален състав и оптималното pH на урината спомагат за правилното функциониране на отделителната система.

  • Доказани резултати: подпомага функцията на пикочните пътища само след 10 дни хранене*.

  • Контролирано съдържание на минерали: спомага за поддържането на оптимален минерален баланс в урината.

  • Висока вкусова привлекателност: апетитната рецепта с пилешко се приема с удоволствие дори от по-капризни котки.

  • Специални крокети: стимулират дъвченето и допринасят за по-доброто приемане на храната.

*Според вътрешно проучване на Royal Canin.

Състав:

пшеничен глутен*, царевица, сушени протеини от птиче месо, ориз, пшеница, животински мазнини, растителни влакнини, царевичен глутен, хидролизирани животински протеини, царевично брашно, минерали, кълцано цвекло, дрожди и части от тях, соево масло, рибено масло, брашно от цветове на турта. 
*L.I.P. (Low Indigestible Proteins: подбрани, лесно смилаеми протеини с висока усвоимост).

Аналитичен състав:
суров протеин 33.0 %
мазнини 13.0 %
сурови влакнини 5.0 %
сурова пепел 6.6 %

 

Препоръки за хранене:

Royal Canin Urinary Care е самостоятелна храна за котки. 

Тегло на котката Идеално тегло Наднормено тегло
3 кг 45 г 36 г
4 кг 55 г 44 г
5 кг 65 г 52 г
6 кг 74 г 59 г

Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg