Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

€16,00
Цена при разпродажба  €16,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

€16,00
Цена при разпродажба  €16,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,67/кг
С включени данъци.

Royal Canin Yorkshire Terrier Puppy е специално разработена за нуждите на Йоркширски териери до 10 месеца.

  • Контролиран растеж: подпомага равномерното изграждане на костната система с оптимално количество протеини и балансиран калций и фосфор
  • Здрава козина: балансирано съдържание на Омега 3 и 6 мастни киселини,поречово олио и биотин
  • Оптимално храносмилане: подобрява храносмилането и чревната флора
  • Подсилва имунната система: антиоксидантен комплекс с витамини C и E
  • Предпазване от зъбен камък: натриев фосфат регулира калция в слюнката
Състав:

Сушен протеин от птиче месо,ориз,мляна царевица,животинска мазнина,изолат от растителни протеини,сушени парченца цвекло,хидролизирани животински протеини,минерали,соево масло,рибено масло,дрожди,фрукто-олигозахариди,хидролизат от мая,масло от пореч,екстракт от мая.

Аналитичен състав:
Суров протеин 29.0 %
Мазнини 20.0 %
Сурови влакнини 1.3 %
Сурова пепел 7.7 %
Омега 6 мастни киселини 3.8 %
Препоръки за хранене (g/ден):
Възраст 2 кг 3 кг 4 кг
2 мес. 49 г 63 г 78 г
3 мес. 54 г 71 г 88 г
4 мес. 55 г 74 г 92 г
5 мес. 55 г 75 г 93 г
6 мес. 48 г 68 г 84 г
7 мес. 40 г 61 г 75 г
8 мес. 39 г 54 г 67 г
9 мес. 39 г 54 г 66 г
10 мес. 39 г 53 г 65 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg