RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр

RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр

0.500г
€2,40
Цена при разпродажба  €2,40 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр

RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр

€2,40
Цена при разпродажба  €2,40 Обичайна цена 
Единична цена €4,80/кг
С включени данъци.
Размер0.500г

Качествена, пълноценна и балансирана храна за канарчета. Внимателно подбрани богати съставки, които осигуряват всички хранителни вещества, необходими за дълъг и здравословен живот. Рецептата е научно обоснована и отговаря на всички хранителни нужди на канарчетата.

Създадена е със специална формула, съобразена с потребностите на тези прекрасни птици. Съставът включва следните висококачествени съставки:

  • Канарено семе: богато на маслени киселини и енергия за здравето и жизнеността на канарчетата.
  • Рапично семе: витамини, минерали и протеини за здрав растеж и красив оперен покрив.
  • Ленено семе: омега-3 мастни киселини и фибри за здрави пера и добро храносмилане.
  • Белен овес: витамини, минерали и фибри за здраве и добро храносмилане.
  • Жълто просо: вкусен и хранителен източник на енергия за активните канарчета.
  • Семе нигер: високо съдържание на протеини и маслени киселини за оптимално здраве и оперно разнообразие.
  • Здравословни семена: допълнителен вкус, текстура и разнообразие от хранителни вещества.
  • Водорасли (0,1%): допълнителни минерали и микроелементи за оптимално здраве.
  • Калциев глюконат (0,1%): допълнителен източник на калций за здрави кости и пера.

Предимства: 

  • Храната дава допълнителна сила и енергия на птиците. Водораслите в нея засилват имунната система.
  • Добавените калций, Омега 3 и 6, заздравяват костите,клюна и перата.
  • Основен източник на енергия е специално добавеното черно просо.
  • Основния източник на протеин и мазнини са семената от Нигер.

Състав:

Канарено семе, рапично семе, ленено семе, белен овес, жълто просо, семе нигер, здравословни семена, водорасли (0,1%), калциев глюконат (0,1%).

Аналитичен състав:

  • Протеини: 19.3 %
  • Мазнини: 16.2 %
  • Пепел: 4.4 %
  • Фибри: 10 %
  • Калций: 0.8 %
  • Фосфор: 0.5 %
  • Йод: 10 mg/kg


Инструкции за хранене: Дневната норма на RIO храна за канари е 5-10 грама.

Винаги предоставяйте прясна и чиста вода.

 

Важно: В период на линеене птиците се нуждаят от специална храна. Използвайте RIO Moulting period feed for canaries- храна за канари в период на линеене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg
RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг
Rio
RIO Daily feed for parrots1.0 kg
€5,20
€5,20/kg
RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for parakeets0.5 kg
€2,40
€4,80/kg
RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for budgies0.5 kg
€2,10
€4,20/kg