Brit Premium by Nature Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 8 кг

Brit Premium by Nature Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 8 кг

8кг
€34,00
Цена при разпродажба  €34,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Premium by Nature Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 8 кг

Brit Premium by Nature Adult Cat with Chicken - Пълноценна храна за котки с пилешко 8 кг

€34,00
Цена при разпродажба  €34,00 Обичайна цена 
Единична цена €4,25/кг
С включени данъци.
Размер8кг

Brit Premium by Nature Cat Adult с пиле е пълноценна суха храна за пораснали котки, направена от естествени съставки. Вашата любимка ще хареса вкуса на тази особено апетитна храна. Тя е и отличен източник на фибри и пребиотици, които подпомагат храносмилането на котката.

Храната съдържа специална билкова смес, която служи като източник на естествени антиоксиданти. Тя осигурява на котката ви важни мастни киселини омега-3 и омега-6 и спомага за поддържане на оптимална стойност на рН на урината. Произведена в ЕС, тя не съдържа пшеница, соя и царевица, което я прави идеален избор за чувствителни котки.

Brit Premium by Nature Cat Adult с пиле, накратко:
 

  • Пълноценна суха храна за пораснали котки 
  • С естествени съставки: природосъобразен състав 
  • Особено апетитно: с вкусно пилешко месо като основна съставка
  • Съдържа специален микс от билки: включително розмарин, карамфил, куркума и цитрусови плодове като източник на естествени антиоксиданти
  • Източник на баластни вещества и пребиотици: допринасят за нормално храносмилане
  • Без пшеница, соя и царевица: идеално за чувствителни котки
  • Подпомага нормалното функциониране на уринарния тракт: поддържа оптимална стойност на рН в урината
  • С таурин: важна аминокиселина за поддържане на нормалното зрение при котките
Състав:


пилешки протеин* (40%), ориз, пилешка мазнина, грах, ябълков пулп*, хидролизиран пилешки черен дроб (2%), масло от сьомга (1%), спанак* (0,5%), манан-олигозахариди (150 мг/кг), фруктоолигозахариди (120 мг/кг), юка шидигера (80 мг/кг), розмарин* (11 мг/кг), карамфил* (11 мг/кг), цитрусови плодове* (11 мг/кг), куркума* (11 мг/кг).

Аналитични съставки:
суров протеин 36.0 %
мазнини 16.0 %
сурови влакнини 3.1 %
сурова пепел 7.9 %

 

Препоръки за хранене:

Brit Premium by Nature Cat Adult с пиле е самостоятелна храна за котки.
 

Тегло на котката

Дневно количество

2 – 3 кг

55 - 60 г
3 – 5 кг 60 – 70 г
5 – 7 кг 70 - 95 г

8 кг ≥ 

95 г ≥



Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене. 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Kitten7.0 kg
€44,50
€6,36/kg