RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр

RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр

0.500г
€2,10
Цена при разпродажба  €2,10 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр

RIO Daily feed for budgies - Пълноценна ежедневна храна за вълнисти папагали 500 гр

€2,10
Цена при разпродажба  €2,10 Обичайна цена 
Единична цена €4,20/кг
С включени данъци.
Размер0.500г

Качествена и първокласна храна за вълнисти папагали . Тази храна съдържа богато разнообразие от витамини, минерали и аминокиселини, необходими за поддържане на здравето на птиците. Богато разнообразие от компоненти, специално подбрани, за да осигурят всички необходими хранителни вещества за дълъг и здравословен живот. Рецептата е научно обоснована и отговаря на всички хранителни нужди на вълнистите папагали.

Предимства:

  • Храната осигурява на птиците допълнителна сила и енергия. Водораслите в него могат да подсилят имунната система.
  • Подсилен с калций, Омега 3 и 6 за укрепване на костите, клюна и перата.
  • Основният енергиен източник е специално добавеното черно просо.
  • Основният източник на протеини и мазнини са семената Нигер.

Състав:

Жълто просо, червено просо, канарено семе, белен овес, черно просо (4%), ленено семе (3%), овес (2%), семе нигер, здравословни семена, водорасли (0,1%), калциев глюконат (0,2%)

Аналитичен състав:

  • Протеини: 12.2 %
  • Мазнини: 6 %
  • Пепел: 3.2 %
  • Фибри: 10.2 %
  • Калций: 0.8 %
  • Фосфор: 0.5 %
  • Йод: 6 mg/kg


Инструкции за хранене: дневната норма на Rio грана за вълнисти папагали е 7-12 грама.

Важно: в период на линеене птиците се нуждаят от специална храна. Използвайте RIO Moulting Period - храна за вълнисти папагали в период на линеене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg
RIO Daily feed for parrots - Пълноценна ежедневна храна за големи папагали 1 кг
Rio
RIO Daily feed for parrots1.0 kg
€5,20
€5,20/kg
RIO Daily feed for parakeets - Пълноценна ежедневна храна за средни папагали 500 гр
Rio
RIO Daily feed for parakeets0.5 kg
€2,40
€4,80/kg
RIO Daily feed for canaries - Пълноценна ежедневна храна за канари 500 гр
Rio
RIO Daily feed for canaries0.5 kg
€2,40
€4,80/kg