Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг

4кг
€45,50
Цена при разпродажба  €45,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг

€45,50
Цена при разпродажба  €45,50 Обичайна цена 
Единична цена €11,38/кг
С включени данъци.
Размер4кг

Royal Canin Ageing 11+ е специално разработена храна за котки на над 11 години,която подпомага поддържането на добро здраве и жизненост в напредналата възраст.Формулата осигурява висококачествени протеини,есенциални мастни киселини и важни витамини, съобразени с нуждите на възрастните котки.

  • Подпомага ставите, сърцето и мозъка: съдържа Омега-3 мастни киселини EPA и DHA.

  • Поддържа бъбречната функция: адаптираното съдържание на фосфор подпомага здравето на бъбреците.

  • Подкрепя имунната система: витамините C и E, заедно с ликопен, подпомагат естествените защитни сили на организма.

  • За добро зрение: съдържа витамин A и таурин.

  • Подпомага храносмилането: лесносмилаеми протеини и пребиотични влакнини допринасят за оптимално усвояване на хранителните вещества.

  • За здрава кожа и красива козина: обогатена с цинк и линолова киселина.

  • Лесна за прием: крокетите са съобразени с чувствителните зъби на възрастните котки и се дъвчат по-лесно.

  • Висока енергийна стойност: осигурява необходимата енергия дори при по-малки порции.

Пълноценна храна, създадена да подпомага здравето, активността и доброто качество на живот на котки над 11-годишна възраст.

Състав:

Царевица, пшеница, изсушен протеин от птиче месо, пшеничен глутен*, животински мазнини, хидролизирани животински протеини, цвекло, царевичен глутен, соево масло, минерали, продукти от мая, растителни влакнини, царевично брашно, масло от водорасли Schizochytrium sp. (източник на EPA + DHA), изсушена доматена пулпа (източник на ликопен), псилиум (люспи и семена), фрукто-олигозахариди, мая (източник на манан-олигозахариди), глюкозамин от ферментация, рибено масло, брашно от невен, хидролизиран хрущял (източник на хондроитин; 0,001%).

*L.I.P.: протеини, подбрани заради много високата си смилаемост.

Аналитичен състав:
суров протеин 30.0 %
мазнини 17.0 %
сурови влакнини 2.9 %
сурова пепел 6.1 %

 

Препоръки за хранене:

Royal Canin Ageing 11+ е самостоятелна храна за котки на възраст над 11 години

Тегло на котката Количество храна/ден
Идеално тегло Леко наднормено тегло
3 кг 42 г 34 г
4 кг 52 г 41 г
5 кг 60 г 48 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hairball Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg