Royal Canin Fussy Exigent - Пълноценна храна за капризни котки 10 кг

Royal Canin Fussy Exigent - Пълноценна храна за капризни котки 10 кг

€83,50
Цена при разпродажба  €83,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Fussy Exigent - Пълноценна храна за капризни котки 10 кг

Royal Canin Fussy Exigent - Пълноценна храна за капризни котки 10 кг

€83,50
Цена при разпродажба  €83,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,35/кг
С включени данъци.

Много котки са изключително придирчиви, когато става въпрос за подходяща храна. Ако вашият домашен любимец не желае да докосва сухата храна или не я изяжда цялата, Royal Canin Fussy Exigent е идеалният избор. Висококачествената суха храна е с особено ароматна рецепта, която ще изкуши дори капризните котки да се доберат до купичката.

Гранулите на храната за котки са с вкусна хрупкава текстура и индивидуален размер,което улеснява храненето и го прави особено приятно. Със своите висококачествени съставки и вкусен аромат, Royal Canin Fussy Exigent има много висок процент на одобрение. Високото съдържание на протеини подпомага поддържането на чиста мускулна маса и улеснява контрола на теглото.

Royal Canin Fussy Exigent накратко:

  • Висококачествена суха храна за капризни котки
  • Подходяща за кастрирани котки
  • Високо съдържание на протеини: важно за поддържане на чиста мускулна маса
  • Богата на енергия: покрива дневната нужда от хранителни вещества
  • Изключително вкусна: висококачествени съставки и специално разработени аромати
Състав:


Птичи протеин (сушен), царевично брашно, животинска мазнина,
пшенично брашно, пшеничен глутен*, ориз, хидролизирани животински протеини,
цвекло, царевичен глутен, продукти от дрожди, минерали,
фрукто-олигозахариди, масло от водорасли (Schizochytrium sp.), брашно от Tagetes.

Аналитичен състав:
суров протеин 40.0 %
мазнини 17.5 %
сурови влакнини 1.0 %
сурова пепел 7.0 %

 

Препоръки за хранене:

Royal Canin Fussy Exigent е самостоятелна храна за котки.

Тегло на котката Количество храна/ден
Идеално тегло Поднормено тегло
3 кг 41 г 49 г
4 кг 50 г 60 г
5 кг 58 г 70 г
6 кг 66 г 80 г

 

Винаги подсигурявайте достатъчно количество прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg