Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг

€67,00
Цена при разпродажба  €67,00 Обичайна цена  €77,00
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг

€67,00
Цена при разпродажба  €67,00 Обичайна цена  €77,00
Единична цена €4,47/кг
С включени данъци.

Royal Canin Giant Puppy е специално разработена храна за кученца от гигантски породи (над 45 кг в зряла възраст) на възраст от 2 до 8 месеца.

Royal Canin Giant Puppy,накратко:

  • Подходяща за кученца от гигантски породи (над 45 кг в зряла възраст) от 2 до 8 месеца
  • Контролирано енергийно съдържание за здравословен и балансиран растеж
  • С витамини C и E за силна имунна система
  • Балансирани калций и фосфор за здрави кости и стави
  • С пребиотици и лесносмилаеми протеини за добро храносмилане
  • Специално разработени крокети,съобразени с челюстите на кученцата от гигантски породи
Състав:

Протеин от птиче месо (сушен),пшеничен глутен,ориз,мляна царевица,животинска мазнина,мляна пшеница,сушено кълцано цвекло,хидролизирани животински протеини,минерали,царевичен глутен,соево олио,екстракти от мая,рибено масло,фрукто-олигозахариди,псилиум,хидролизирана мая (0,30%),масло от Schizochytrium sp. (източник на DHA),глюкозамин,хидролизиран хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 34.0 %
Мазнини 14.0 %
Сурови влакнини 1.3 %
Сурова пепел 7.9 %
Калций 1.31 %
Фосфор 1.0 %
Препоръки при хранене (g/ден):
Възраст 45 кг 60 кг 70 кг 80 кг 90 кг 100 кг
2 месеца 311 г 397 г 420 г 449 г 491 г 531 г
3 месеца 409 г 508 г 555 г 604 г 660 г 714 г
4 месеца 452 г 560 г 619 г 672 г 734 г 795 г
8 месеца 609 г 760 г 854 г 944 г 1031 г 1116 г
9+ месеца Giant Junior

Винаги осигурявайте на кучето си достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Pomeranian Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Poodle Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Pug Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg