Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг

Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг

10 кг
€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг

Royal Canin Hairball Care - Пълноценна храна за котки против космени топки 10 кг

€100,00
Цена при разпродажба  €100,00 Обичайна цена 
Единична цена €10,00/кг
С включени данъци.
Размер10 кг

Royal Canin Hairball Care е специално разработена храна за пораснали котки, която подпомага естественото извеждане на погълнатите косми и намалява образуването на космени топки. Благодарение на специална комбинация от псилиум и хранителни влакнини, формулата стимулира чревния транзит и помага космите да бъдат изхвърляни по естествен път чрез изпражненията, вместо чрез повръщане.

  • Подпомага естественото извеждане на погълнатите косми

  • Намалява образуването на космени топки само за 14 дни*

  • Съдържа специална комбинация от разтворими и неразтворими влакнини за добро храносмилане

  • Високо съдържание на протеини за поддържане на мускулната маса

  • Оптимално съдържание на мазнини за балансирано хранене

  • Балансиран минерален състав за поддържане здравето на пикочните пътища

*Според вътрешно проучване на Royal Canin.

Състав:

сушени птичи протеини, пшеничен глутен*, царевица, растителни влакнини, ориз, животински мазнини, хидролизирани животински протеини, пшеница, царевично брашно, царевичен глутен, кълцано цвекло, минерали, продукти от мая, соево масло, рибено масло, семена и люспи от псилиум, фрукто-олигозахариди.
*L.I.P. (Low Indigestible Proteins: подбрани, лесно смилаеми протеини с висока усвоимост).

Аналитичен състав:
суров протеин 34.0 %
мазнини 15.0 %
сурови влакнини 6.7 %
сурова пепел 6.9 %
диетични влакнини 15.0 %
Препоръки за хранене:

Royal Canin Hairball Care е самостоятелна храна за котки.
 

Тегло на котката Идеално тегло Наднормено тегло
3 кг 45 г 36 г
4 кг 55 г 44 г
5 кг 65 г 52 г
6 кг 74 г 59 г


Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене.

 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg