Royal Canin Medium Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от средноголеми породи 12 кг

Royal Canin Medium Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от средноголеми породи 12 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Medium Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от средноголеми породи 12 кг

Royal Canin Medium Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от средноголеми породи 12 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Единична цена €5,00/кг
С включени данъци.

Royal Canin Medium Adult с птиче,говеждо и свинско е специално разработена суха храна за пораснали кучета от средноголеми породи с балансирана рецептура и лесносмилаеми съставки.

Royal Canin Medium Adult,накратко:
  • Пълноценна суха храна за пораснали кучета от средноголеми породи (11–25 кг) над 12 месеца
  • Подкрепа за мускулатурата: висококачествените протеини подпомагат поддържането на мускулната маса
  • Естествени защитни сили: антиоксидантен комплекс за подпомагане на имунната система
  • Отлична смилаемост: за оптимално усвояване на хранителните вещества
  • Балансирана рецептура: осигурява всички важни хранителни вещества
Състав:

Сушен протеин от птиче месо,пшеница,царевично брашно,пшенично брашно,царевица,хидролизирани животински протеини,животинска мазнина,сушени говежди и свински протеини,ечемик,царевичен глутен,сушено кълцано цвекло,минерали,соево олио,екстракти от мая,рибено масло,дрожди,масло от Schizochytrium sp.

Аналитичен състав:
Суров протеин 25.0 %
Мазнини 14.0 %
Сурови влакнини 1.6 %
Сурова пепел 6.2 %
Препоръки за хранене:
Тегло на кучето Препоръчителна дневна доза
1–5 кг 50–110 г
5–10 кг 110–150 г
10–20 кг 150–250 г
20–30 кг 250–360 г
30–45 кг 360–450 г

Посочените количества са ориентировъчни и могат да варират съобразно с възрастта,активността и темперамента на кучето. Винаги осигурявайте достъп до прясна вода.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg