Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг

Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг

€73,00
Цена при разпродажба  €73,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг

Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг

€73,00
Цена при разпродажба  €73,00 Обичайна цена 
Единична цена €6,08/кг
С включени данъци.

Тази специално адаптирана храна може да Ви помогне да поддържате кожата на Вашето куче в максимално добро състояние,създадена от качествени пълноценни съставки.

Royal Canin Medium Dermacomfort,накратко:
  • Самостоятелна храна за пораснали кучета от средноголеми породи
  • Специално адаптирана към потребностите на кучетата с чувствителна или податлива кожа
  • Пълноценни хранителни вещества: допринасят за здравето на кожата
  • Подбрани източници на протеин: с незначителен алергенен потенциал
  • С Омега мастни киселини (GLA,EPA и DHA): в помощ на грижата за чувствителната кожа
  • 91% доволни стопани на кучета: убедени само след 2 месеца от видимите резултати
Състав:

Ориз,изолат от растителни протеини,животинска мазнина,пшеница,царевичен глутен,царевица,минерали,белен овес,хидролизирани животински протеини,соево олио,сушени парченца цвекло,рибено масло (източник на EPA и DHA),ленено семе (източник на омега-3 мастни киселини),фрукто-олигозахариди,поречово олио (източник на гама линоленова киселина),екстракт от турта (източник на лутеин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 24.0 %
Мазнини 17.0 %
Сурови влакнини 1.4 %
Сурова пепел 5.9 %
Омега 3 мастни киселини 1.13 %
Омега 6 мастни киселини 0.41 %
Препоръчително дневно количество:
Тегло на кучето нормална активност умерена активност висока активност
11 кг 144 г 167 г 190 г
12 кг 154 г 179 г 203 г
13 кг 164 г 189 г 215 г
14 кг 173 г 200 г 228 г
15 кг 182 г 211 г 240 г
16 кг 191 г 221 г 252 г
18 кг 209 г 242 г 275 г
20 кг 226 г 262 г 298 г
22 кг 243 г 281 г 320 г
24 кг 259 г 300 г 341 г
25 кг 267 г 310 г 352 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Maxi Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от големи породи 15 кг
Royal Canin
Royal Canin Maxi Adult15.0 kg
€76,00
€5,07/kg