Royal Canin Mini Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за кожата и козината 8 кг

Royal Canin Mini Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за кожата и козината 8 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за кожата и козината 8 кг

Royal Canin Mini Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за кожата и козината 8 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,50/кг
С включени данъци.

Раздразнената кожа е наистина много неприятно нещо,включително и за Вашето куче.Знаете ли,че проблемите,свързани с кожата са една от най-честите причини за посещение на кучетата при ветеринарния лекар?Раздразнената сърбяща кожа кара кучето постоянно да се чеше,а така то може да разрани кожата с ноктите си.При съставянето на рецептата за храна за кучета с чувствителна кожа от Royal Canin е обърнато специално внимание върху подбора на източниците на протеин.Тази специално адаптирана храна може за Ви помогне да поддържате кожата на Вашето куче в максимално добро състояние.

Royal Canin Mini Dermacomfort,накратко:
  • Самостоятелна храна за кучета от дребни породи
  • Специално адаптирана към потребностите на кучетата с чувствителна или податлива кожа
  • Пълноценни хранителни вещества:допринасят за здравето на кожата
  • Подбрани източници на протеин:с незначитeлен алергенен потенциал
  • С Омега мастни киселини:добавени GLA,EPA и DHA,в помощ на грижата за чувствителната кожа
  • 91% доволни стопани на кучета:убедени само след 2 месеца от видимите резултати
Състав:

Ориз,изолат от растителни протеини,пшеница,животинска мазнина,царевичен глутен,белен овес,царевица,хидролизирани животински протеини,минерали,соево олио,парченца цвекло,рибено масло,ленено семе,фрукто-олигозахариди,моно- и диглицериди на палмитиновата и стеариновата киселина,естерифицирани с лимонена киселина,поречово масло (източник на гама линоленова киселина),турта на прах (източник на лутеин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 25.5 %
Мазнини 17.0 %
Сурови влакнини 1.4 %
Сурова пепел 5.3 %
Омега-3 мастни киселини 1.13 %
Омега-6 мастни киселини 3.52 %

 

Препоръчително дневно количество според производителя:

Royal Canin Mini Dermacomfort е самостоятелна храна за кучета.

Тегло на кучето ниска активност нормална активност висока активност
2 кг 39 г 46 г 52 г
3 кг 53 г 62 г 70 г
4 кг 66 г 77 г 87 г
5 кг 78 г 91 г 103 г
6 кг 90 г 104 г 118 г
7 кг 101 г 117 г 132 г
8 кг 111 г 129 г 146 г
9 кг 121 г 141 г 160 г
10 кг 131 г 152 г 173 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg