Royal Canin Mini Digestive Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за чревната флора 8 кг

Royal Canin Mini Digestive Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за чревната флора 8 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Digestive Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за чревната флора 8 кг

Royal Canin Mini Digestive Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за чревната флора 8 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,50/кг
С включени данъци.

Проблемите с храносмилането са наистина много неприятно нещо,включително и за Вашето куче.Храненето с качествени и пълноценни хранителни вещества може да подпомогне здравето на храносмилателната система на Вашето куче.Royal Canin Digestive Care Mini е храна,предназначена за израснали кучета до 10 кг.Тя е специално разработена за кучета с чувствително храносмилане.

Royal Canin Mini Digestive Care,накратко:
  • Самостоятелна храна за пораснали кучета от дребни породи (до 10 кг) с чувствително храносмилане
  • С подбрани баластни вещества:разтворими и неразтворими фибри подобряват качеството на изпражненията
  • С пребиотици:предпоставка за балансирана и здрава чревната флора
  • L.I.P.- Low Indigestible Proteins,подбрани,лесносмилаеми протеини:оптимална помощ за храносмилателната система
  • Активни хранителни вещества:по-добре смилаеми благодарение на иновативната производствена технология
  • Подходяща и за капризни кучета:улеснено поемане на храната чрез специалната форма,размер и структура на крокетите
  • При 92% от кучетата се постига оптимална консистенция на изпражненията – научно изпитано и доказано при изследванията на Royal Canin.
Състав:

Изсушен птичи протеин,ориз,животински мазнини,хидролизиран животински протеин,пшеничен глутен,пшенично брашно,пшеница,ечемик,царевичен глутен,цвеклова каша,продукти от дрожди,рибено масло,соево масло,растителни фибри,минерали,фрукто-олигозахариди,брашно от невен.

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 22.0 %
Сурови влакнини 1.8 %
Сурова пепел 6.1 %

 

Препоръчително дневно количество според производителя:

Royal Canin Mini Digestive Care е самостоятелна храна за кучета.

Тегло нормална активност висока активност
2 кг 37 г 43 г
3 кг 50 г 58 г
4 кг 62 г 72 г
5 кг 74 г 85 г
6 кг 84 г 98 г
7 кг 95 г 110 г
8 кг 105 г 121 г
9 кг 114 г 132 г
10 кг 124 г 143 г

 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg