Royal Canin Mini Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи 8 кг

€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена  €52,00
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от дребни породи 8 кг

€45,00
Цена при разпродажба  €45,00 Обичайна цена  €52,00
Единична цена €5,63/кг
С включени данъци.

Royal Canin Mini Puppy е балансирана суха храна за млади кучета от дребни породи (до 10 кг) в периода от 2 до 10 месеца. Високото енергийно съдържание е съобразено с бързия растеж на кученцата,без риск от прекалено бързо наддаване на тегло.

Royal Canin Mini Puppy,накратко:
  • Балансирана суха храна за млади кучета от дребни породи (до 10 кг) от 2 до 10 месеца
  • С Омега 3 мастни киселини (DHA): за правилно развитие на мозъка
  • Оптимално поемане на калории: за здравословен растеж на мускулатурата и костите
  • Максимална смилаемост: L.I.P.-протеини и пребиотици за оптимално усвояване
  • Подпомага развитието на имунната система: витамини C и E за крепки съпротивителни сили
Състав:

Протеин от птиче месо (сушен),ориз,животинска мазнина,пшеничен глутен,царевица,сушено кълцано цвекло,мляна царевица,хидролизирани животински протеини,царевичен глутен,минерали,соево олио,рибено масло,фрукто-олигозахариди,хидролизирана мая (0,30%),масло от Schizochytrium sp. (източник на DHA).

Аналитичен състав:
Суров протеин 31.0 %
Мазнини 20.0 %
Сурови влакнини 1.5 %
Сурова пепел 7.8 %
Омега 3 мастни киселини 0.17 %
Препоръки за хранене:
Тегло 2 месеца 4 месеца 6 месеца 10 месеца 11 месеца
2 кг 49 г 56 г 48 г 39 г Mini Adult
5 кг 93 г 110 г 100 г 78 г Mini Adult
7 кг 113 г 141 г 141 г 100 г Mini Adult
10 кг 146 г 138 г 185 г 133 г 131 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Pomeranian Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Poodle Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Pug Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg