Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog - Пълноценна стартерна храна за подрастващи кученца от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog - Пълноценна стартерна храна за подрастващи кученца от дребни породи 8 кг

€56,00
Цена при разпродажба  €56,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog - Пълноценна стартерна храна за подрастващи кученца от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog - Пълноценна стартерна храна за подрастващи кученца от дребни породи 8 кг

€56,00
Цена при разпродажба  €56,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,00/кг
С включени данъци.

Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog е специално разработена храна за бременни и кърмещи кучки от дребни породи (до 10 кг) и за кученца на възраст от 3 до 8 седмици.

Royal Canin Mini Starter Mother&Babydog,накратко:

  • Подходяща за бременни и кърмещи кучки от дребни породи и кученца от 3 до 8 седмици
  • Подпомага развитието на силна имунна система с витамини C и E
  • С лесносмилаеми протеини и пребиотици за добро храносмилане
  • Обогатена с Омега 3 мастни киселини за правилното развитие на мозъка
  • Осигурява необходимата енергия за майката и растящите кученца
  • Крокетите могат да се накисват и да се превърнат в мека кашичка за по-лесно отбиване
Състав:

Протеин от птиче месо (сушен),ориз,животинска мазнина,пшеничен глутен,царевица,сушено кълцано цвекло,хидролизирани животински протеини,минерали,соево олио,рибено масло,фрукто-олигозахариди,хидролизирана мая (0,30%),масло от Schizochytrium sp. (източник на DHA).

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 22.0 %
Сурови влакнини 1.3 %
Сурова пепел 8.5 %
Омега 3 мастни киселини 0.2 %
Препоръки за хранене:
Тегло 3–6 седм. 6–8 седм. 6 седм. 8 седм.
1 кг 23 г 45 г 29 г 34 г
3 кг 23 г 45 г 66 г 77 г
5 кг 33 г 88 г 96 г 114 г
7 кг 43 г 133 г 124 г 146 г
10 кг 43 г 133 г 162 г 191 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg