Royal Canin Mini Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи 8 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи 8 кг

Royal Canin Mini Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани кучета от дребни породи 8 кг

€60,00
Цена при разпродажба  €60,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,50/кг
С включени данъци.

След кастрирането обмяната на веществата на Вашето куче се забавя и то може да започне да предпочита да лежи на дивана пред това да търси приключения навън.Освен това е много вероятно,Вашият любимец да поглъща всичко,което му поднесете за ядене,с огромен апетит.Royal Canin Mini Sterilised е специално адаптирана към нуждите на кастрираните кучета от дребни породи (1-10 кг).Тя е предназначена за кучета над 10-месечна възраст.

Royal Canin Mini Sterilised,накратко:
  • Самостоятелна храна за кастрирани кучета от дребни породи (1-10 кг) и възраст над 10 месеца
  • Високо съдържание на протеини (30%):спомага за запазване на наличната мускулна маса
  • Ниско съдържание на мазнини (13%):улеснява запазването на идеално тегло
  • Пълноценни хранителни вещества:подпомагат виталността на кучето
  • Със засищащи баластни вещества:утоляват глада,намаляват необходимостта от даване на лакомства
  • С намалено съдържание на калории:14% по-малко калории в сравнение с обикновените храни,научно изпитано и доказано при изследванията на Royal Canin
  • Оптимална големина на крокетите
Състав:

Царевица,дехидратиран птичи протеин,пшеница,хидролизиран животински протеин,царевичен глутен,растителни влакнини,пшеничен глутен,животинска мазнина,фибри от цвекло (цвеклова пулпа),продукти от дрожди,рибено масло,соево масло,псилиум (люспи и семена),фрукто-олигозахариди,минерали,масло от пореч,брашно от невен

Аналитичен състав:
Суров протеин 30.0 %
Мазнини 13.0 %
Сурови влакнини 6.6 %
Сурова пепел 5.4 %

Препоръчително дневно количество според производителя:

Royal Canin Mini Sterilised е самостоятелна храна за кучета.

Крайно тегло намалена нужда нормална нужда увеличена нужда
2 кг 39 г 47 г 54 г
3 кг 54 г 64 г 74 г
4 кг 66 г 79 г 91 г
5 кг 78 г 93 г 108 г
6 кг 90 г 107 г 124 г
8 кг 112 г 133 г 154 г
10 кг 132 г 157 г 182 г

Моля,осигурявайте достатъчно прясна вода на разположение.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg