Royal Canin Mini Urinary Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за уринарният тракт 3 кг

Royal Canin Mini Urinary Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за уринарният тракт 3 кг

€23,00
Цена при разпродажба  €23,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Mini Urinary Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за уринарният тракт 3 кг

Royal Canin Mini Urinary Care - Пълноценна храна за кучета от дребни породи с грижа за уринарният тракт 3 кг

€23,00
Цена при разпродажба  €23,00 Обичайна цена 
Единична цена €7,67/кг
С включени данъци.

Royal Canin Mini Urinary Care е предназначена за пораснали кучета с тегло до 10 кг,които са склонни към проблеми с пикочните пътища. Специалната рецептура помага на кучето да пие повече вода,което разрежда урината и предотвратява образуването на пикочни кристали и камъни.

Royal Canin Mini Urinary Care,накратко:
  • Самостоятелна храна за пораснали кучета от дребни породи (до 10 кг) с проблемни пикочни пътища
  • Специална рецептура: разрежда урината и поддържа функцията на пикочните пътища
  • Балансирани хранителни вещества: предпоставка за здраве и благополучие
  • Крокети със специален размер: за по-лесно поемане от малките кучета
  • Доказани резултати: 21% по-разредена урина в сравнение с нормалната Mini Adult храна
Състав:

Мляна царевица,дехидратирани птичи протеини,животински мазнини,ориз,хидролизирани животински протеини,изолат от растителни протеини,пшеница,царевица,царевичен глутен,фибри от цикория,минерали,сушено яйце,лигноцелулоза,целулоза на прах.

Аналитичен състав:
Суров протеин 27.0 %
Мазнини 16.0 %
Сурови влакнини 2.5 %
Сурова пепел 7.0 %
Препоръчително дневно количество:
Тегло ниска активност нормална активност висока активност
1 кг 25 г 29 г 33 г
3 кг 57 г 66 г 75 г
6 кг 95 г 110 г 125 г
10 кг 140 г 162 г 184 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg