Royal Canin Persian Adult - Пълноценна храна за Персийски котки 10 кг

Royal Canin Persian Adult - Пълноценна храна за Персийски котки 10 кг

10кг
€98,00
Цена при разпродажба  €98,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Persian Adult - Пълноценна храна за Персийски котки 10 кг

Royal Canin Persian Adult - Пълноценна храна за Персийски котки 10 кг

€98,00
Цена при разпродажба  €98,00 Обичайна цена 
Единична цена €9,80/кг
С включени данъци.
Размер10кг

Персийската котка е една от най-популярните породи в света, известна със своята дълга, гъста козина и спокоен, благороден характер. Поради специфичните особености на породата тя се нуждае от специално хранене, което да подпомага както козината, така и храносмилателната и отделителната система.

Royal Canin Persian Adult е създадена специално за персийски котки над 12 месеца и предлага редица ползи:

  • За красива и здрава козина: специалният комплекс Beauty Shine подпомага блясъка, мекотата и интензивността на цвета на дългата козина, като същевременно поддържа здравето на кожата.

  • За намаляване на космените топки: комбинацията от хранителни влакнини подпомага естественото извеждане на погълнатите косми и ограничава образуването на космени топки.

  • За добро храносмилане: пребиотиците FOS и MOS, заедно с антиоксиданти като витамин C, витамин E, таурин и лутеин, подпомагат балансираната чревна флора и оптималното храносмилане.

  • За подкрепа на имунната система: добавеният L-лизин подпомага естествените защитни сили на организма.

  • За здрави пикочни пътища: формулата е съобразена с чувствителната отделителна система на персийските котки и подпомага поддържането на уринарното здраве.

Храната е с бадемовидни гранули, специално разработени за сплесканата муцуна на персийските котки, което улеснява поемането и сдъвкването на храната.

Състав:

сушен протеин от птиче месо, животински мазнини, ориз, изолат от растителни протеини*, царевичен глутен на прах, лигноцелулоза, хидролизирани животински протеини, царевичен глутен и мляна пшеница, царевица, дрожди и части от тях, минерали, фибри от цикория, рибено масло, люспи и семена от псилиум, соево масло, фрукто-олигозахариди, хидролизат от мая (източник на манан- олигозахариди), масло от пореч , турта на прах (източник на лутеин).
*L.I.P. (Low Indigestible Proteins: подбрани, лесно смилаеми протеини с висока биологична стойност).

Аналитчиен състав:
суров протеин 30.0 %
мазнини 22.0 %
сурови влакнини 4.6 %
сурова пепел 7.5 %
омега-3 мастни киселини 1.0 %
омега-6 мастни киселини 4.9 %

 

Препоръка за хранене:

Дневно количество при хранене само със суха храна Royal Canin Persian Adult:

  Тегло на котката Количество храна
ниска активност / стерилизирани котки нормална активност
3 кг 33 г           41 г
4 кг 40 г 50 г
5 кг 47 г 59 г
6 кг 54 г 67 г
⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg