Royal Canin Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки 10 кг

Royal Canin Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки 10 кг

€82,50
Цена при разпродажба  €82,50 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки 10 кг

Royal Canin Sterilised - Пълноценна храна за кастрирани котки 10 кг

€82,50
Цена при разпродажба  €82,50 Обичайна цена 
Единична цена €8,25/кг
С включени данъци.

Тази храна е специално разработена за кастрирани котки, които след процедурата са по-склонни към напълняване поради намалените енергийни нужди и повишения апетит. Формулата съдържа високо количество качествени протеини за поддържане на мускулната маса и контролирано съдържание на калории, което помага за поддържането на оптимално тегло. Освен това балансираното ниво на минерали подпомага здравето на пикочните пътища и спомага за поддържането на подходящо pH на урината, което е особено важно за кастрираните котки.

Сухата храна Royal Canin Sterilised е разработена специално за кастрирани котки със склонност към образуване на наднормено тегло:

  • контролирано приемане на енергия: чрез намаленото съдържание на мазнини (12%)
  • по-малко въглехидрати: като например скорбяла, която повишава усещането на глад
  • добавка на L-карнитин: (100 мг/ кг),насърчава изгарянето мазнини.
  • поддържане на здрав уринарен тракт: посредством контролиране на pH-стойността в урината (pH 6 до 6,5)
  • стимулиране и запазване на мускулната маса: чрез повишеното съдържание на протеини (37%)
състав:

птичи протеини (сушени), царевица, изолат от растителни протеини, лигноцелулоза, животински мазнини, животински протеини (хидролизирани), ориз, пшеница, сушено кълцано цвекло, царевичен глутен, дрожди и части от тях, минерални вещества, рибено масло, фрукто-олигозахариди, соево масло.
*L.I.P.: подбрани протеини с много висока усвоимост.

Аналитичен състав:
суров протеин 37.0 %
мазнини 12.0 %
сурови влакнини 6.1 %
сурова пепел 8.1 %
калций 1.11 %

 

Препоръчителни дневни дози за хранене в грам/на ден от производителя:

Royal Canin Feline Sterilised е пълноценна храна за котки.

тегло на котката Количество храна в грам/на ден
3 кг 45
4 кг 60
5 кг 75
6 кг 90


Да е на разположение достатъчно количество вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Ageing 11+ - Пълноценна храна за възрастни котки 4 кг
Royal Canin
Royal Canin Ageing 11+4.0 kg
€45,50
€11,38/kg
Royal Canin Dental Care - Пълноценна храна за котки с грижа за денталното здраве 8 кг
Royal Canin
Royal Canin Dental Care8.0 kg
€80,50
€10,06/kg
Royal Canin Digestive Care - Пълноценна храна за котки с грижа за чревната флора 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Digestive Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg
Royal Canin Hair & Skin Care - Пълноценна храна за котки с грижа за кожата и козината 10 кг
Royal Canin
Royal Canin Hair & Skin Care10.0 kg
€100,00
€10,00/kg