Royal Canin X-Small Adult - Пълноценна храна за кучета от много дребни породи 1.5 кг

Royal Canin X-Small Adult - Пълноценна храна за кучета от много дребни породи 1.5 кг

€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin X-Small Adult - Пълноценна храна за кучета от много дребни породи 1.5 кг

Royal Canin X-Small Adult - Пълноценна храна за кучета от много дребни породи 1.5 кг

€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена 
Единична цена €8,67/кг
С включени данъци.

Royal Canin X-Small Adult е пълноценна суха храна за пораснали кучета (над 10 месеца) от много дребни породи с тегло до 4 кг.

  • За нормалната функция на имунната система: богат на витамин C
  • Омега 3 EPA и DHA: жизненоважни мастни киселини
  • Високосмилаеми хранителни вещества: идеално усвояване от организма
  • Специални крокети: адаптирани към челюстта на малките кучета
  • Грижа за зъбите: намалява риска от зъбен камък
Състав:

Птичи протеин (сушен),ориз,животинска мазнина,пшенично брашно,пшеница,царевично брашно,царевичен глутен,пшеничен глутен,хидролизирани животински протеини,пулп от цикория,минерали (вкл. пентанатриев трифосфат 0,35%),псилиум (люспи и семена),соево масло,продукти от дрожди,фрукто-олигозахариди,рибено масло,масло от водорасли Schizochytrium sp. (източник на EPA и DHA).

Аналитичен състав:
Суров протеин 24.0 %
Мазнини 18.0 %
Сурови влакнини 1.7 %
Сурова пепел 5.6 %
Препоръки за хранене (g/ден):
Тегло намалена активност нормална активност повишена активност
1 кг 24 г 27 г 31 г
2 кг 40 г 46 г 52 г
2,5 кг 47 г 54 г 62 г
3 кг 54 г 62 г 71 г
4 кг 67 г 77 г 88 г

Посочените количества са ориентировъчни. Винаги осигурете достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Giant Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от гигантски породи 15 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Giant Puppy15.0 kg
€67,00€77,00
€4,47/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg
Royal Canin Medium Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от средноголеми породи 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Puppy12.0 kg
€65,00
€5,42/kg
Royal Canin Medium Dermacomfort - Пълноценна храна за кучета от средноголеми породи с грижа за кожата и козината 12 кг
Royal Canin
Royal Canin Medium Dermacomfort12.0 kg
€73,00
€6,08/kg