Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена  €15,00
Прескочи към информацията за продукта
Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Йоркширски териер 1.5 кг

€13,00
Цена при разпродажба  €13,00 Обичайна цена  €15,00
Единична цена €8,67/кг
С включени данъци.

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult е специално адаптирана суха храна за Йоркширски териери над 10 месеца,съдържаща пълноценни протеини и балансиран хранителен профил.

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult,накратко:
  • Самостоятелна храна за Йоркширски териери над 10 месеца
  • Подбрани съставки: подпомагат здравето и благоденствието на кучето
  • Богата на Омега 3 мастни киселини (EPA и DHA) и биотин: здраве на кожата и козината
  • Профилактика срещу зъбен камък: натриев фосфат улавя калция в слюнката
  • С хранителни вещества за дълголетие: допринасят за остаряване в добро здраве
Състав:

Сушен птичи протеин,царевично брашно,ориз,животински мазнини,изолат от растителен протеин,царевица,хидролизирани животински белтъчини,царевичен глутен,лигноцелулоза,сушени парченца цвекло,рибено масло,минерали,соево масло,дрожди,фрукто-олигозахариди,хидролизирана мая,масло от пореч (0,1%),хидролизат от ракообразни (източник на глюкозамин),хидролизат от хрущял (източник на хондроитин).

Аналитичен състав:
Суров протеин 28.0 %
Мазнини 18.0 %
Сурови влакнини 2.8 %
Сурова пепел 5.1 %
Препоръка за хранене (g/ден):
Тегло намалена активност нормална активност висока активност
2 кг 40 г 47 г 53 г
3 кг 55 г 64 г 72 г
4 кг 68 г 79 г 90 г

Посочените количества са ориентировъчни и трябва да бъдат съобразени с индивидуалните нужди на кучето. Винаги осигурете достатъчно прясна вода за пиене.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Royal Canin Pomeranian Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Померан 1.5 кг−13%
Royal Canin
Royal Canin Pomeranian Adult1.5 kg
€13,00€15,00
€8,67/kg
Royal Canin Poodle Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Пудел 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Poodle Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Pug Adult - Пълноценна храна за израснали кучета от породата Мопс 1.5 кг−14%
Royal Canin
Royal Canin Pug Adult1.5 kg
€12,00€14,00
€8,00/kg
Royal Canin Maxi Puppy - Пълноценна храна за подрастващи кучета от големи породи 12 кг−12%
Royal Canin
Royal Canin Maxi Puppy12.0 kg
€57,00€65,00
€4,75/kg