Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive with Lamb - Пълноценна храна за котки с чувствителен стомах с агнешко 8 кг

Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive with Lamb - Пълноценна храна за котки с чувствителен стомах с агнешко 8 кг

8кг
€37,00
Цена при разпродажба  €37,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive with Lamb - Пълноценна храна за котки с чувствителен стомах с агнешко 8 кг

Brit Premium by Nature Adult Cat Sensitive with Lamb - Пълноценна храна за котки с чувствителен стомах с агнешко 8 кг

€37,00
Цена при разпродажба  €37,00 Обичайна цена 
Единична цена €4,63/кг
С включени данъци.
Размер8кг

Пълноценна храна за котки. Хипоалергенна агнешка формула за възрастни котки с чувствително храносмилане. Вкусна, апетитна първокласна храна за котки, приготвена с естествени съставки за здравословно ежедневно котешко хранене. 

  • Със сос от пилешки черен дроб
  • С ябълкова каша - естествен източник на фибри
  • С розмарин, карамфил, куркума и цитрусови плодове - естествени антиоксиданти
  •  С пребиотици
  • Без пшеница
  • Без соя
  • Без царевица
Състав:

агнешко дехидратирано 20%, ориз, пуйка дехидратирано 15%, грах, пилешка мазнина, сушен ябълков пулп, масло от сьомга 3%, хидролизиран пилешки черен дроб, бирена мая, сушен спанак 0,5%, манан-олигозахариди (150 mg/kg), фрукто- олигозахариди (120 mg/kg), юка Мохаве (80 mg/kg), сушен розмарин (11 mg/kg), изсушени карамфил (11 mg/kg), сушени цитрусови плодове (11 mg/kg), сушена куркума (11 mg/kg) килограма).

Аналитични съставки:

  • Суров протеин: 39,0%
  • Сурова мазнина: 16,0%
  • Сурови влакна: 2,5%
  • Сурова пепел: 6,0%
  • Влага: 10,0%
  • Калций: 1,2%
  • Фосфор: 0,8%
  • Натрий: 0,3%
  • Магнезий: 0,03%

Препоръки за хранене:

Тегло на котката

Дневно количество

2 – 3 кг

55 - 60 г
3 – 5 кг 60 – 70 г
5 – 7 кг 70 - 95 г

8 кг ≥ 

95 г ≥



Винаги подсигурявайте на котката си достатъчно прясна вода за пиене. 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion - Пълноценна храна за капризни котки и с чувствителен стомах с пуешко и сьомга 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sensitive Digestion7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health - Пълноценна храна за кастрирани котки и с грижа за уринарния тракт с пилешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Sterilized Urinary Health7.0 kg
€44,50
€6,36/kg
Brit Care Grain-Free Kitten - Пълноценна храна за подрастващи котки с пилешко и пуешко 7 кг
Brit
Brit Care Grain-Free Kitten7.0 kg
€44,50
€6,36/kg