Farma Budgie - Храна за вълнисти папагали 20 кг

Farma Budgie - Храна за вълнисти папагали 20 кг

€32,00
Цена при разпродажба  €32,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Farma Budgie - Храна за вълнисти папагали 20 кг

Farma Budgie - Храна за вълнисти папагали 20 кг

€32,00
Цена при разпродажба  €32,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,60/кг
С включени данъци.

Пълноценна храна за вълнисти папагали (малки видове папагали)

Farma Budgie е специална смес,разработена за вълнисти папагали и малки папагалчета,с внимателно подбрани качествени семена.Обогатена е с шафран,галети,ленено семе,канарско семе и други ценни съставки.

Основни предимства:
  • Специална смес за вълнисти папагали и малки папагалчета с висококачествени семена
  • Обогатена с шафран,галети,ленено семе и канарско семе
  • Формулирана съобразно специалните технически познания на ветеринари и развъдчици,съгласно изискванията на ЕС
Състав:

Жълто просо,червено просо,белени овесени ядки,бяло просо,канарско семе,галети,шафран,ленено семе,семе от нигер

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 12,9%
  • Сурови мазнини: 7,7%
  • Влакнини: 13%
Начин на употреба:

30 г дневно на птица,освежавайте редовно.Съхранявайте на хладно и сухо място.

 

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Farma Parrot - Храна за големи папагали 15 кг
Farma
Farma Parrot15.0 kg
€50,00
€3,33/kg
Farma Parakeet - Храна за корели 20 кг
Farma
Farma Parakeet20.0 kg
€32,00
€1,60/kg
Farma Pigeon - Храна за гълъби 20 кг
Farma
Farma Pigeon20.0 kg
€20,00
€1,00/kg
RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg