Farma Pigeon - Храна за гълъби 20 кг

Farma Pigeon - Храна за гълъби 20 кг

€20,00
Цена при разпродажба  €20,00 Обичайна цена 
Прескочи към информацията за продукта
Farma Pigeon - Храна за гълъби 20 кг

Farma Pigeon - Храна за гълъби 20 кг

€20,00
Цена при разпродажба  €20,00 Обичайна цена 
Единична цена €1,00/кг
С включени данъци.

Farma Pigeon е висококачествена,балансирана и напълно натурална семенна смес,специално разработена за ежедневните хранителни нужди на гълъбите.Тази Premium Quality формула осигурява оптимален баланс от енергия,протеини и хранителни вещества,необходими за поддържането на птиците в отлична физическа форма,с висок имунитет и с красива структура на перата.

Семената в микса преминават през внимателен подбор и многоетапен процес на почистване от прах и чужди тела,което гарантира изключителна чистота и безопасност при хранене.

Основни предимства:
  • 100% натурален състав - специална селекция от първокласни зърнени култури и семена
  • Балансирана формула - осигурява жизненост и здраве през всички сезони
  • Висока чистота - семена,филтрирани и почистени от прах,за да предпазят дихателната и храносмилателната система на птиците
  • Икономична опаковка - голям и здрав чувал от 20 кг,подходящ за професионални гълъбовъди и любители
Състав:

Пшеница,жълт грах,царевица,червено сорго,бяло сорго,зелен грах,шафран,червена царевица,фий,канадски грах,раирано слънчогледово семе,ечемик,соя,жълто просо,черно слънчогледово семе,неолющен ориз,ориз

Аналитичен състав:
  • Суров протеин: 16,7%
  • Сурови мазнини: 6,8%
  • Влакнини: 5,4%
Препоръка за хранене:

50-60 г дневно на птица,освежавайте редовно.Съхранявайте на хладно и сухо място.

⏱ Изпращаме до 24 часа
🚚 Доставка до адрес или офис
↩ Връщане до 14 дни
🔒 Сигурно плащане
Не сте сигурни коя храна е подходяща? Свържете се с нас

Може също да харесате

Farma Parrot - Храна за големи папагали 15 кг
Farma
Farma Parrot15.0 kg
€50,00
€3,33/kg
Farma Parakeet - Храна за корели 20 кг
Farma
Farma Parakeet20.0 kg
€32,00
€1,60/kg
Farma Budgie - Храна за вълнисти папагали 20 кг
Farma
Farma Budgie20.0 kg
€32,00
€1,60/kg
RIO Daily feed for wild birds - Пълноценна ежедневна храна за диви птици 500 гр
Rio
RIO Daily feed for wild birds0.5 kg
€3,00
€6,00/kg